Müügitingimused

VEEBIKESKKONNA MÜÜGITINGIMUSED

Veebikeskkonna  unekool.ee  (edaspidi Veebipood) omanik on Eesti Unekooli Ühing (registrikood 80342789), asukohaga Kauguse tn 5 Saue linn, Saue vald Harju maakond 76505.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.  Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb täita tellimuse vorm konkreetse toote lehel. Tellimuse tasu saab tasuda turvaliselt läbi Stripe keskkonna, kasutades üldlevinud krediit või deebetkaarte.

Makseid vahendab Stripe Inc.

Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi krediitkaardiga tasumisel Stripe Inc. turvalises keskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Stripe Inc-le.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik mingil põhjusel osutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Peale teenuste eest tasumist saab klient kinnituse. Temaga võetakse  7 tööpäeva jooksul ühendust ja lepitakse kokku teenuse osutamise kuupäev ja kellaaeg.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse eest tasumist on kliendil õigus nõuda teenustasu tagastamist kui temaga ei olda 7 tööpäeva jooksul ühendust võetud. Vastav soov tuleb esitada e-posti aadressile info@unekool.ee

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@unekool.ee.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.