"Beebi ja Uni"

Kui Sina, Sinu partner või te mõlemad olete väsinud, ning pole valmis abi küsima, siis aitab teid meie raamat “Beebi ja uni”, kus kirjutame olulistest beebi unega seonduvatest teemadest.

beebi ja uni

"Väikelaps ja uni"

Isegi magama minnes on väikelapsed osavad ja võluvad väikesed isiksused. Nad teavad, kuidas voodist välja ronida ja vanemate voodisse pugeda. Õhtul mõtlevad nad välja igasuguseid erinevaid põhjuseid, miks mitte magama minna. Nad võivad keelduda hambapesust või kardavad kapis olevat kolli.

"Meie Lapse Uni"

Teoses selgitame, milline peaks olema mingis vanuses lapse unerežiim, kuidas saab last õigesti magama harjutada, nii et kõik – nii laps kui vanemad – oleksid hommikul puhanud. Samuti anname ülevaate erinevas vanuses lapse unevajadusest, levinumatest segajatest, mis ei lase õhtul rahulikult uinuda. Aga ka unehäiretest, nende tunnustest ja nendega toimetulekust.

Meie lapse uni

Kingitus

Kinkekaart 59€, 149€, 349€

Unekooli kinkekaart on ideaalne kingitus värsketele lapsevanematele. Kinkekaart kehtib kuni selle ärakasutamiseni. Valikus on 3 erinevat tüüpi kinkekaarti, vastavalt meie lahenduste hinnakirjale. Tee tuttavatele vinge ja ainulaadne kingitus ning kingi neile Unekooli kinkekaart.

Tasuta test

Lapse une küsimustik

Tegu on ühe väga võimsa tööriistaga, mis aitab analüüsida lapse unekäitumise hetkeolukorda ja valida selle parandamiseks õiged lahendused.

Võta hetk ja täida küsimustik, kindlasti saad meilt vastu mõne lahenduse või nipi kuidas edasi minna ja tasuta kaasa meie unekooli raamatu “Beebi ja Uni”.

Lapse une küsimustik

Leebe unekooli kaisunukk

Kui Su lapsel on raskusi iseseisva uinumisega, siis paku lapsele turvatunde tekkimiseks ja säilitamiseks armas kaisunukk. See võib olla poest ostetud kallis kaisukaru või kasvõi ise rätikust kokkukeeratud musilapp. Oluline on, et see oleks lapse jaoks oma ja armas.

Unekool pakub võimalust tellida oma lapsele naturaalsetest materjalidest käsitööna valmistatud armas kaisunukk.

beebi unevajadus

e-materjal | Nõustamispaketi tellijale on see toode tasuta

"Leebe unekooli meetodid"

Leebe unekooli meetodid on loodud siiras usus, et positiivne lähedussuhe lapse ja lapsevanema vahel ning tervislikud magamisharjumused aitavad kasvada tervetel lastel. Hästi välja puhanud laps, kellel on olemas kindel turvatunne ning kelle lähedusvajadus on rahuldatud, on energiline, rõõmsameelne, uudishimulik ja õpihimuline. Unekooli eesmärgiks on pakkuda lapsevanematele tuge lapse unekorralduse väljatöötamisel.

E-MATERJAL

"Mis on leebe unekool?"

Leebe unekool ei tähenda ainult konkreetseid meetodeid rakendades lapse uinumisharjumuste kujundamist, vaid hõlmab ka palju muud.

Leebe unekooli komponendid hõlmavad aspekte, mis on olulised lapse une kvaliteedi parandamiseks ja heaolu tagamiseks. Need on selged juhised lapsevanematele, paarisuhte toetamine, vanemate enesekindluse ja teadlikkuse tõstmine, vanema ja lapse lähedussuhte tugevdamine ja leebe unekooli meetodite valik ning rakendamine.