Abiks lastega töötavale spetsialistile

Näeme oma töös sageli, et peale perede vajavad lapse uneteemalist nõu ja tuge ka lastega töötavad spetsialistid. Pakume ühepäevast põhjalikku ja praktilise väärtusega koolitusprogrammi

LAPSE UNI JA SELLE MÕJU PERE TOIMETULEKULE

Koolituse maht: 8 akadeemilist tundi

Koolituse sisu: Une olulisus pere toimetulekutegurina. Laste une eripärad. Magamiskeskkond, unevajadus, enamlevinud unehäired. Unekool kui uudne meetod Eestis väikelastega perede toetamiseks. Vanemluse ja pere toimetulekuvõime toetamise võimalused spetsialistile.

Koolituse tulemus osalejale:
  • Teab põhiinfot laste une eripärade kohta;
  • Oskab märgata ja tähtsustada une seost pere toimetulekuga;
  • On informeeritud sekkumise ja abi andmise võimalustest;
  • On ise teadlikum abistaja / nõustaja / partner / lapsevanem.

Meetodid:  loeng,  grupitööd, arutelud.

Koolitusele on oodatud perenõustajad, sotsiaaltöötajad, õpetajad, kasvatajad, lastekaitsetöötajad, sotsiaalpedagoogid, peretöötajad, pereõed, hoolekandeasutuste töötajad, kohalikud tervisedendajad ning teised lastega töötavad spetsialistid ja teemast huvitatud koostööpartnerid.

Koolitajad Merit Lilleleht ja Õnne Liv Valberg on lapsevanematele suunatud nõustamiskeskkonna www.unekool.ee perenõustajad ja koolitajad, leebe unekooli meetodi maaletoojad. Nad on läbinud unekooli nõustajate väljaõppe Soomes ning täiendanud ennast Eesti unearstide poolt läbiviidud erinevatel uneteemalistel kursustel. Nad on Eestis esimese laste uneteemalise raamatu „Meie lapse uni. Praktiline teejuht lapsevanematele kuni 7 aastase lapse unemaailma“ autorid.

Õnne Liv Valberg                                                    Merit Lilleleht

Koolitusprogrammi väljatöötamist rahastas EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.

Koolituse tellimiseks võtke meiega ühendust info@unekool.ee.