Koolitus spetsialistidele

Lapse uni ja selle mõju pere toimetulekule.

Näeme oma töös sageli, et peale perede vajavad lapse uneteemalist nõu ja tuge ka lastega töötavad spetsialistid. Pakume ühepäevast põhjalikku ja praktilise väärtusega koolitusprogrammi.

Koolitusel käsitletavad teemad: une olulisus pere toimetulekutegurina; laste une eripärad; magamiskeskkond, unevajadus, enamlevinud unehäired; unekool kui uudne meetod Eestis väikelastega perede toetamiseks; vanemluse ja pere toimetulekuvõime toetamise võimalused spetsialistile.

Koolitusele on oodatud perenõustajad, sotsiaaltöötajad, õpetajad, kasvatajad, lastekaitsetöötajad, sotsiaalpedagoogid, peretöötajad, pereõed, hoolekandeasutuste töötajad, kohalikud tervisedendajad ning teised lastega töötavad spetsialistid ja teemast huvitatud koostööpartnerid.

Koolitajad Merit Lilleleht ja Õnne Liv Valberg on lapsevanematele suunatud nõustamiskeskkonna unekool.ee perenõustajad ja koolitajad, leebe unekooli meetodi maaletoojad.

Nad on läbinud unekooli nõustajate väljaõppe Soomes ning täiendanud ennast Eesti unearstide poolt läbiviidud erinevatel uneteemalistel kursustel. Nad on Eestis esimese laste uneteemalise raamatu „Meie lapse uni. Praktiline teejuht lapsevanematele kuni 7-aastase lapse unemaailma“ autorid.

Koolituse maht:

Koolituse tulemus osalejale:

Milliseid meetodeid kasutatakse?

Koolitusprogrammi väljatöötamist rahastas EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.

Koolitus asutustele

Beebi une meistriklass

Vestlusring on mõeldud 0-24 kuu vanuste laste vanematele.

Beebi une meistriklass on vestlusring, kuhu on oodatud kuulama, kaasa mõtlema ja arvamust avaldama 0–24 kuu vanuste laste vanemad, kes tähtsustavad lapse une olulisust nii lapse arengu kui kogu pere heaolu seisukohast.

Räägime unekooli vundamendikividest ja leiame koos toimivaid nippe ja abivahendeid, mis aitavad lastel leebelt uinuda.

Koolitus asutustele

Mudilase unekorralduse nipid

Vestlusring on mõeldud 2-5 aastaste laste vanematele.

“Mudilase unekorralduse nipid” on vestlusring, kuhu on oodatud kuulama, kaasa mõtlema ja arvamust avaldama 2–5-aastaste laste vanemad, kes tähtsustavad lapse une olulisust nii lapse arengu kui kogu pere heaoleku seisukohast.

Astu esimene samm

Küsi koolitusele pakkumist