LAPSE UNE MEISTRIKLASS

Vestlusringidesse on oodatud kuulama, kaasa mõtlema ja arvamust avaldama vanemad, kes tähtsustavad lapse une olulisust nii lapse arengu kui kogu pere heaolu seisukohast.

Ühises vestlusringis:

• räägime laste unevajadusest
  • arutleme, kuidas vältida „karuteeneid“;
  • räägime enamlevinud laste unehäiretest;
  • ning leiame toimivaid nippe ja abivahendeid, mis aitavad lastel leebelt uinuda.

Koolitajad Merit Lilleleht ja Õnne Liv Valberg on lapsevanematele suunatud nõustamiskeskkonna www.unekool.ee perenõustajad ja koolitajad, leebe unekooli meetodi maaletoojad. Nad on läbinud unekooli nõustajate väljaõppe Soomes ning täiendanud ennast Eesti unearstide poolt läbiviidud erinevatel uneteemalistel kursustel. Nad on Eestis esimese laste uneteemalise raamatu „Meie lapse uni. Praktiline teejuht lapsevanematele kuni 7 aastase lapse unemaailma“ autorid.