Kaisunukk

Privaatsuspoliitika ja garantii

Austame teie privaatsust

Meie privaatsuspoliitika on lihtne. Kui edastate meile oma e-maili aadressi, saame selle kaudu teile perioodiliselt saata ka laste une teemalisi uudiseid ja põnevaid nippe. E-maili aadressid on 100% kaitstud ja me ei edasta neid reklaami eesmärgil. Kui te siiski soovite listist lahkuda, andke sellest meile teada aadressil info@unekool.ee


Anname oma teenustele 100% garantii

 
Me lubame, et meie jagatav info pärineb usaldusväärsetest allikatest, soovitatavad meetodid ja nipid on leebed, turvalised ning lapsesõbralikud ning meie pühendumus teie perele on nõustamisel täielik. Meie teenindus on kiire, kliendisõbralik ning individuaalseid vajadusi arvessevõttev. 

Me ei saa garanteerida, et peale nõustamist magab teie laps kohe terve öö, sest edusammud sõltuvad mitmetest asjaoludest, näiteks lapse temperamenditüübist, arengufaasist, tervislikust seisundist aga eelkõige lapsevanemate valmisolekust muudatuste läbiviimiseks. Küll aga lubame, et kui saadud informatsioon ei ole teie jaoks siiski piisav, siis anname teie perele täiendavat nõu ja toetust 30 päeva jooksul kuni 2 meilivestluse või telefonikõne kaudu. 

Siiralt teie

Unekool 
ESILEHT UNEKOOLI FILOSOOFIA PERELE SPETSIALISTILE KONTAKT