Kaisunukk

Koostööpartnerid

Eesti Unemeditsiini Selts

Eesti Unemeditsiini Selts on meie hea koostööpartner. Selts ühendab unemeditsiiniga tegelevaid spetsialiste (arste, teadlasi, psühholooge jne).                 

Kotiunikoulu Tuutulaulu

Kotiunikoulu Tuutulaulu nõustaja Minna Kuosmanen on pikaajalise unekooli nõustaja kogemusega praktik. Ta on meie unekooli mentoriks ning on lubanud ka keerukamate juhtumite puhul oma nõuga abiks olla. 

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet


Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet on meie koostööpartneriks Unekooli informatsiooni jagamisel linna hoolekandeasutuste personalile ja lapsevanematele. Koostöös ametiga oleme saanud kasutada ruume koolituspäevade läbiviimiseks. 
 

Haabersti Linnaosa Valitsus


Haabersti LOV-ga koostöös oleme korraldanud vestlusringe ja loenguid linnaosa lapsevanematele. Samuti oleme osalenud vahvatel üritustel Mini-SOS oma uneteemalise punktiga. Linnaosa on abiks olnud koolituste korraldamisel linnaosa lasteaiaõpetajatele.

Jõhvi linn


Jõhvi linn on meie pikaajaline koostööpartner. Märkimisväärne on see, et Jõhvi linn on praeguseks veel ainsa kohaliku omavalitsuse üksusena teadvustanud väikelaste vanemate nõustamise vajalikkust ning rahastanud ka meie perenõustamise teenust. Tänu sellele on saanud abi ja tuge ka need pered, kellel puuduvad rahalised vahendid ise unekooli teenust tellida.
 

Reach for Change ja TV 3


"Laste rõõm“ on TV3-e ja Reach for Change-i poolt algatatud konkurss, mis toetab ettevõtlikke inimesi, kellel on konkreetne idee ja valmisolek Eesti laste elu paremaks muuta. Unekool pälvis 2015. aastal Laste Rõõmu konkursil arengutoetuse. 

                    

 Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmaja perekeskus


Perekeskus on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.
 

Pärnu Haigla Perekool


Perekool on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.

MTÜ VAITER

MTÜ VAITER soovib kogu teie perele toimetuleku ja tasakaalu leidmisel abiks olla, pakkudes programmi "Hoolivad isad" isadele ja toetust emadele, kes vajavad lisajaksu ja tasakaalu hoidmist, et tulla paremini toime igapäevaelus. Pakutakse ka psühholoogilist nõustamist ja loovteraapiat "Töö saviväljal" meetodil, samuti koolitusi ja grupitöid lapsevanematele, spetsialistidele ja lastele-noortele.


VAITER
 

Väiksed Sammud kogukond Pärnus

Keskus on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.

Viljandi Päikesekillu Perekeskus


Perekeskus on meie koostööpartneriks beebivanematele vestlusringide korraldamisel.
 

Mariken Nikker Photography


Fotograaf Mariken Nikker on unekooli hea partner, kelle tehtud vahvaid ja kvaliteetseid pilte lastest ja peredest on võimalus kasutada ka unekoolil nii kodulehel kui infomaterjalides. Mariken pakub võimalust tellida unekooli klientidel fotosessioon soodsamalt, öeldes salasõna „Unekool“. 

Torela mängutuba

Torela on uus ja põnev mängutuba Põhja-Tallinnas, Telliskivi ja Ristiku tänava ristmikul, Kalamaja ja Pelgulinna vahel. Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses. Seal saab tähistada sünnipäevi, lustida mänguhommikutel ja teemaõhtutel ning sügisest saab osa võtta põnevatest huviringidest. Mängutoas on tegevust 0-8aastastel lastel.

Loonalaps/Margit Laanpere


Margit Laanpere on unekooli kaisunukkude autor ning Loonalapse waldorfstiilis käsitöönukkude looja. Loonalapse nukud on looduse- ja lapsesõbralikud, läbinisti naturaalsetest säästlikest materjalidest, kavaliteetsed ja kestvad, soojad ning loomulikud. 
 

Unemati e-pood


Unemati pakub tooteid, mis aitavad lapsele rahulikuma une tuua - kaisuloomad, öölambid, beebitekid, mähkimistekid, ööriided, voodikarusellid ja muud magamisega seonduvad beebikaubad. 

UneRuno

UneRuno raskustekk sobib inimesele, kellel on õhtuti keeruline uinuda või uneaeg jääb lühikeseks.

uneruno-raskustekk

SleepAngel. The Pillow with a Filter


SleepAngel® on maailma puhtaim vooditoodete sari (padi, madrats jt), millel on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid ja allergeene. Intelligentne kattematerjal on vedelikukindel, samas hingav ega aja higistama ning on äärmiselt kergesti puhastatav. Toodete sisu ei saastu, peale pinna puhastamist jälle nagu uus.
 

 
ESILEHT UNEKOOLI FILOSOOFIA PERELE SPETSIALISTILE KONTAKT