Raamatud

"Meie lapse uni. Praktiline teejuht lapsevanematele kuni 7 aastase lapse unemaailma."

Autorid: Õnne Liv Valberg, Merit Lilleleht
Uni on magusam kui mesi. Ent mõnikord ei pruugi lapse uneharjumused sugugi nii magusad olla. Vastupidi, lapsel võib olla raskusi uinumisega, ta võib sageli üles ärgata, vastsündinu ei saa kuidagi päeva ja öö vaheldumist selgeks jne. Nii on vanematel peavalu ja lõpuks ka meeleheidet kui palju.

Käesolevas raamatus selgitame, milline peaks olema mingis vanuses lapse unerežiim, kuidas saab last õigesti magama harjutada, nii et kõik – nii laps kui vanemad – oleksid hommikul puhanud. Samuti anname ülevaate erinevas vanuses lapse unevajadusest, levinumatest segajatest, mis ei lase õhtul rahulikult uinuda. Aga ka unehäiretest, nende tunnustest ja nendega toimetulekust. Ning loomulikult on raamatus hulgalisel nippe ja võtteid, kuidas tagada lapsele parem uni ning unemuredest võitu saada.

Leidke raamat Apollo raamatupoest!

Beebi ja UNI

Koostajad: Õnne Valberg, Merit Lilleleht

Sisu
  • Ööpäevase unerütmi kujunemist saab mõjutada!
  • Õhtune magamapanek
  • Öine ärkamine
  • Nuttev imik
  • Kus beebi magab?