Kuidas saame toetada Sinu peret?

Tagasi

Eesti Unekooli Ühing on patenteeritud kaubamärgi "Leebe unekool" omanik.

Oleme pakkunud peredele ja spetsialistidele nõustamist ja tuge juba 9 aastat
.

Pakume perenõustamise paketti peredele, kes tähtsustavad lapse une olulisust nii lapse arengu kui kogu pere heaolu seisukohast ning vajavad nõu ja tuge pikema perioodi vältel.

Unekooli perenõustamise täispakettide raames osutame konsultatsioone:
- koduvisiitidena Tallinnas ja Harjumaal;
- koduvisiitidena kokkuleppel Kohilas, Raplas, Pärnus, Tartus;
- Skype teel üle maailma.

Rohkem infot täispaketi kohta - SIIN.

Pakume ka perenõustaja ühekordset konsultatsiooni kestvusega kuni 1,5 h
Skype teel või Tallinnas, Saku vallas, Saue vallas, Kohilas, Raplas, Pärnus ja Tartus kokkuleppel koduvisiidina.

Lisainfo konsultatsiooni kohta - SIIN.

Sul on võimalus korraldada ka oma kodus või kogukonna ruumides väike vestlusring (1,5 h), kuhu on võimalus kutsuda kokku kohaliku "beebiklubi" liikmed või hoopis lasteaiarühma või klassi õpilaste vanemad :) Meie perenõustaja-koolitaja teeb teile väikese koolituse ja vastab küsimustele. Hind Tallinnas ja lähiümbruses 160 eur, mujal kokkuleppel.

Pakume ka pikemaid koolitusi nii peredele kui spetsialistidele!

Aja broneerimiseks ja küsimuste korral kirjutage meile info@unekool.ee või helista tel. 5222807 (Merit) või tel. 56358318 (Õnne Liv)